Biz Kimiz

Başta yetim ilaçlar olmak üzere, küresel düzeyde alanında öncü ve yenilikçi ilaçları hasta ve hekimlerin kullanımına sunmak üzere 2008 yılından bu yana uluslararası ilaç firmaları ile iş birliği içerisinde çalışan bir ilaç firmasıyız.

Amacımız

Sunduğumuz yenilikçi tedavilerle, hastaların tedavi alanlarındaki ihtiyaçlarını karşılayarak hayatlarında fark yaratmak en büyük amacımızdır. Bunun için yüksek etik standartlarımıza bağlı kalarak ve emeğimizle fark yaratarak, yenilikçi ürünleri Türkiye pazarına sunuyoruz.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik: İşimizi tüm paydaşlarımızla açık ve dürüst ilişkiler içerisinde yaparız. Verdiğimiz sözler bizim için vazgeçilmezdir. Başarmak için tüm gücümüzle çalışırız.
  • Çözüm Odaklılık: Yenilikçi yaklaşımlarımızla hastaların yaşamlarında fark yaratmanın değerini bilir ve ona göre hareket ederiz.
  • Ekip Ruhu ve Adanmışlık: Her bir yaşamın kutsallığına duyduğumuz sonsuz saygı ile birbirimize kenetleniriz. Girişimci ruhumuz yolumuzu aydınlatır.

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

“Proceutica olarak 2008 yılında hastaların hayatlarında fark yaratacak tedavileri ulaşılabilir kılmak için yola çıktık. Yıllar içinde edindiğimiz deneyim ve başarılı işbirliklerimiz, hayal ettiğimiz şekilde hastaların hayatlarında fark yaratacak ürünlerle Türkiye pazarında önemli bir rol alma olanağı sağladı.

Yüksek etik standartlarımız ve sorumluluk bilincimiz ile topluma ve tüm paydaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek birincil görevimizdir.”

Gülce Belgin